Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe


* wymagane pola

Biuro Obsługi Klienta +48 58 7282008    |    bok@marcopol.pl

poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00 

  

 

SIEDZIBA FIRMY

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno
biuro@marcopol.pl, www.marcopol.pl

NIP 5890008528 REGON 008301764
Sąd Rejonowy w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS - KRS NR 0000084735, Wysokość kapitału zakładowego wynosi 2 425 404,00 zł

Biura handlowe Marcopol

BIAŁYSTOK

ul. Ciołkowskiego 88H
15-545 Białystok


tel.: +48 85 652 67 85 

bialystok@marcopol.pl

BYDGOSZCZ

ul. Fabryczna 15b
85-741 Bydgoszcz


tel.: +48 52 328 77 68 

bydgoszcz@marcopol.pl

CHWASZCZYNO 

ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno


tel.: +48 58 554 04 23 

chwaszczyno@marcopol.pl

KALISZ

ul. Wrocławska 152-186
62-800 Kalisz


tel.: +48 62 753 66 64 

kalisz@marcopol.pl

KATOWICE

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice


tel.: +48 32 252 86 36 

katowice@marcopol.pl

KIELCE

ul. 1 Maja 191
25-655 Kielce


tel.: +48 41 332 01 93 

kielce@marcopol.pl

KRAKÓW

ul. Al. Pokoju 82
31-564 Kraków


tel.: +48 12 686 15 75 

krakow@marcopol.pl

OLSZTYN

ul. Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn


tel.: +48 89 533 85 63
 
olsztyn@marcopol.pl

POZNAŃ

ul. Klonowa 24
62-002 Suchy Las k/Poznania


tel.: +48 61 892 60 85

poznan@marcopol.pl

SZCZECIN

ul. Andrzeja Struga 5
70-784 Szczecin


tel.: +48 91 485 69 30

szczecin@marcopol.pl

WARSZAWA

ul. Puławska 405
piętro 2
02-801 Warszawa


tel.: +48 22 886 10 56

warszawa@marcopol.pl 

WROCŁAW

ul. Wyścigowa 58
53-012 Wrocław


tel.: +48 71 339 78 52

wroclaw@marcopol.pl